Author: r***o
Date:
Review: The quality is nice and suits the price, the shipping was also on time and will definitely recommend, thank you seller! Will buy again next time. Picture not related.
Màu sắc: Dark Brown
Price: 226.100₫
Original Price: 238.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 247 g |
| Chiều dài | 50 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2401082633489001 |
Author: r***o
Date:
Review: The quality is nice and suits the price, the shipping was also on time and will definitely recommend, thank you seller! Will buy again next time. Picture not related.
Màu sắc: Dark Brown
Author: 9***6
Date:
Review: Comfortable to wear: this is my second one Hairstyle stylishness: amazing
Màu sắc: Dark Brown
Author: e***i
Date:
Review: Esse peruca e linda 🫶🏻
Màu sắc: Dark Brown
Author: z***f
Date:
Review: ناعم الشعر حلو جودته مش بلاستيك.. رخيص وعملي
Màu sắc: Dark Brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm